Úkolem tohoto projektu je především zdokonalit fyzickou a technickou stránku jednotlivců, ale i družstev v disiplínách požárního sportu. Tito jednotlivci a družstva proujdou soustředěním v areálu stadionu AC START v Karlových Varech, kde se jednotlivým tréninkem techniky překážek a fyzickou přípravou naučí zdokonalit své dosavadní zkušenosti s tímto druhem sportu.
V disciplíně 100m s překážkami se budeme především snažit o technickou stránku překonávání jednotlivých překážek a tím dosáhli zlepšení jejich časů na celé trati.
V disciplíně 4x100m s překážkami se zaměříme především na předávácí úseky, kde tito závodníci nejvíce chybují, ale taktéž techniku celé trati především prvního úseku.
Mimo jiné se zde závodníci naučí pravidla požárního sportu, tak aby při jednotlivých závodech měli 100% přípravu najen na samotný běh, taktéž ale i na pravidla jednotlivých disciplín.
Tento projekt je organizován z důvodu slabých a podprůměrných výsledků naší dorostenecké mládeže v Karlovarském kraji na postupových soutěžích SH ČMS. Proto bychom rádi přispěli k tomu, aby jejich reprezentace Karlovarského krajer na MČR byla o mnoho lepší a Karlovarský kraj vešel do podvědomí i ostatním účastníků těchto závodů.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
ČFPS o.s
Nádražní 232
351 35 Plesná
728 470 965
cfpscr@email.cz
gruza@717.cz

předseda sdružení
David Grůza
Projekt soustředění dorostenců a dorostenek v disciplínách požárního sportu zaznamená v nadcházejícím roce velkou změnu, a to rozšíření do kraju v České Republice. Snažíme se vyjednávat s kraji o možnosti pořádání tohoto projektu a nabídnout Vám tak možnost kvalitní příprabvy pro nadcházející sportovní sezónu.
ČFPS o.s, Nádražní 232, 351 35 Plesná, IČ:228 24 928, tel:728 470 965
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one