Vážení přátelé ,,HASIČI''

Vzhledem k loňskému úspěchu soustředění dorostu Karlovarského kraje v disciplínách požárního sportu, jsme tu zpět s nabídkou možnosti účasti vaší dorostenecké mládeže na projektu soustředění 2010. O projektu všobecně jste byly informování již v loňském roce.

Požární sport jde pomalu a jistě kupředu a my se na tomto soustředění zaměřujeme na dorosteneckou mládež, která má možnost náš kraj reprezentovat nejen na mistrovstvích České Republiky, ale taktéž na mnoha závodech v republice. Kvalitní fyzická a technická příprava nejen družstev ale taktéž jednotlivců bude řízena závodníky, kteří přijedou jako trenéři a přispějí svými zkušenostmi mladým začínajícím sportovcům v disciplínách požárního sportu.

Tento projekt pro Vaše dorostence Česká federace požáeního sportu o.s ve spolupráci s SDH Chodov a OSH Sokolov, Cheb a Karlovy Vary.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
ČFPS o.s
Nádražní 232
351 35 Plesná
728 470 965
cfpscr@email.cz
gruza@717.cz

předseda sdružení
David Grůza
Projekt soustředění dorostenců a dorostenek v disciplínách požárního sportu zaznamená v nadcházejícím roce velkou změnu, a to rozšíření do kraju v České Republice. Snažíme se vyjednávat s kraji o možnosti pořádání tohoto projektu a nabídnout Vám tak možnost kvalitní příprabvy pro nadcházející sportovní sezónu.
ČFPS o.s, Nádražní 232, 351 35 Plesná, IČ:228 24 928, tel:728 470 965
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one