SOUSTŘEDĚNÍ JE PLNĚ OBSAZENO PŘIHLÁŠKY JIŽ NEPŘIJÍMÁME!!!!!!!!!


PROSÍM POZOR ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ 9-12 ÚNORA 2011 PŘÍJEZD 9 ÚNORA DO 9:00 ( z technických důvodů)

Vážení a milí sportovci a příznivci požárního sportu.Česká federace požárního sportu o.s pořádá v termínu 10-13 února 2011 jarní kolo projektu soustředění v Karlových Varech.
Veškeré informace najdete v níže přiložených dokumentech.
Budeme se těšit na vaši účast.

Kontakt:
David Grůza
728470965
cfpscr@email.cz

DOPLNĚNÍ!!!!!!!!
S SEBOU SPACÁKY A KARIMATKY NEBO NAFUKOVACÍ MATRACE!!!!!!!!!
Informace ze soustředění Naše soustředění v Karlových Varech začalo dne 9.2 2011 příjezdem účastníků na stadion AC Start v počtu 22 holek a 33 chlapců. Po ubytování do přilehlé tělocvičny se účastníci převlékli do sportovního oblečení a vyběhli na stadion. Pod vedením Davida Grůzi a Veroniky Borůvkové zahájili první den soustředění, kde se zaměřili na techniku správného rozběhání a protažení a zaměřili se na techniku běhu. Po odpoledním obědě a pauze jsme se pustili do základů techniky překonávání překážek a startů z bloků. První den jsme zakončili společenskou hrou metaná a promítáním videí z celého dne. Druhý den jsme se rozběhali a protáhli a vrhli se na překážky. Do oběda zvládli účastníci starty s překonáním prvních dvou překážek. Po odpolední pauze jsme se věnovali správnému uchopení hadic za překážkou, přeběhu kladiny a druhá polovina se věnovala zapojením středů a rozdělovačům. Druhý den se nám vydařil i počasím a bylo příjemné teplo.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
ČFPS o.s
Nádražní 232
351 35 Plesná
728 470 965
cfpscr@email.cz
gruza@717.cz

předseda sdružení
David Grůza
Projekt soustředění dorostenců a dorostenek v disciplínách požárního sportu zaznamená v nadcházejícím roce velkou změnu, a to rozšíření do kraju v České Republice. Snažíme se vyjednávat s kraji o možnosti pořádání tohoto projektu a nabídnout Vám tak možnost kvalitní příprabvy pro nadcházející sportovní sezónu.
ČFPS o.s, Nádražní 232, 351 35 Plesná, IČ:228 24 928, tel:728 470 965
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one